Tapusuyla birlikte teslime hazır Nef projeleri, kişiye özel ödeme planı alternatifleri ile sizleri bekliyor. İstanbul’un merkezinde metronun hemen karşısında yer alan ve Bodrum'un en özel koylarında projeye özel sahile sahip projelerimizden özel avantajlarla bir Nef sahibi olun.

Nef Online üzerinden yapacağınız görüşmede proje hakkındaki tüm detaylara erişebilir, daire planlarını inceleyebilir, örnek dairemiz ile “Foldhome” ünitelerini gezebilir ve danışmanımızla size özel bir ödeme planı çalışabilirsiniz. Dilerseniz ödemenizi hemen Nef Online üzerinden yapabilir ve anında bir Nef sahibi olabilirsiniz.

Zafer Ultra Maraton Kayıt

Nef hakkında

Nef, 2010 yılından bu yana her metrekaresi yaşama değer katan ve insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlamaktadır. Dünyanın en iyi 10 mimarlık firmasından 4’ü ile aynı anda çalışan Nef; projelerinde iç mekan ve dış cephenin yanı sıra, elektrik anahtarlarından kapı kollarına kadar en ince ayrıntılarda bile tasarımı ön planda tutmaktadır.

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile 120 milyon dolarlık ortaklığa imza atan Nef, aynı zamanca İş GYO ve FİBA Gayrimenkul ile ortak projeler yürütmektedir. Son 4 yılda 18 projede 6 binin üzerinde konut teslimi gerçekleştiren Türkiye’nin konut satışından lider gayrimenkul markası Nef, aynı zamanda Nef Global çatısı altında Amerika, İngiltere ve Kazakistan’da projeler yürütmektedir.

Nef, üç yıl üst üste “Türkiye’nin En Beğenilen İnşaat Şirketi” seçilmiş ve “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası” araştırmasında yer alan tek gayrimenkul şirketi olmuştur. Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance'nin araştırmasına göre 121 milyon dolarlık marka değeriyle Nef, listede 35. Sırada yer almaktadır.