Nef Reserve Bodrum Projelerinde 4 Mevsimi Yaşayın

Bodrum'un en güzel lokasyonlarında yer alan projelerimizden bir ev sahibi olun, denize sıfır ve doğayla iç içe bir yaşama adımınızı atın, ayrıcalıklarla dolu bu yaşamın bir parçası olun.

Denize sıfır bir burunda yer alan, 460 metre sahil ve projeye özel kumsala sahip Nef Reserve Yalıkavak’ta teslime hazır villa ve rezidanslar sizi bekliyor. Bodrum'un en özel koylarından biri olan Cennet Koyu’nun hemen yanı başında yer alan, denize sıfır 50 özel villaya sahip Nef Reserve Gölköy, yeni örnek villasıyla tanışmak için sizi bekliyor.

Nef hakkında

Nef, 2010 yılından bu yana her metrekaresi yaşama değer katan ve insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlamaktadır. Dünyanın en iyi 10 mimarlık firmasından 4’ü ile aynı anda çalışan Nef; projelerinde iç mekan ve dış cephenin yanı sıra, elektrik anahtarlarından kapı kollarına kadar en ince ayrıntılarda bile tasarımı ön planda tutmaktadır.

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ile 120 milyon dolarlık ortaklığa imza atan Nef, aynı zamanca İş GYO ve FİBA Gayrimenkul ile ortak projeler yürütmektedir. Son 4 yılda 18 projede 6 binin üzerinde konut teslimi gerçekleştiren Türkiye’nin konut satışından lider gayrimenkul markası Nef, aynı zamanda Nef Global çatısı altında Amerika, İngiltere ve Kazakistan’da projeler yürütmektedir.

Nef, üç yıl üst üste “Türkiye’nin En Beğenilen İnşaat Şirketi” seçilmiş ve “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası” araştırmasında yer alan tek gayrimenkul şirketi olmuştur. Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance'nin araştırmasına göre 121 milyon dolarlık marka değeriyle Nef, listede 35. Sırada yer almaktadır.